| CoryCorina a întrebat:

Am nevoie de un raspuns rapid:Trebuie sa merg la o colega la ziua ei si si-o tine la patinoarul de la baneasa(cica pe la baneasa shopping city), dar nu stiu exact cine ma poate ajuta sa spuna exact adresa

Răspuns Câştigător
| csdeaglecs a răspuns:

Patinoarul situat in zona Baneasa, mai exact la pe partea stanga a intrarii in complexul comercial si este deschis de luni pana vineri intre orele 11. 00 – 22. 00.

Pretul de intrare este de 10 lei, iar inchirierea patinelor costa 10 lei.
BFT