blonda_suprema
| blonda_suprema a întrebat:

Stiti cumva daca patinoarul de la Baneasa Shopping Center mai e deschis?

Răspuns Câştigător
mihaicd
| mihaicd a răspuns:

Cand am fost eu acum vreo 10 zile nu era niciun patinoar. :)
Si nici pe http://www.baneasashoppingcity.ro nu am gasit informatii referitor la el.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este deschis, dar nu mai e in fata mall-ului ci pe locul fostului cinematograf drive-inwinking e mai mare decat cel de anul trecut. sper sa ajung in seara asta acolo devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am fost in vacanta de iarna, dar intrarea era 15 ron, iar inchirierea era tot 15 ron. Dar a fost foarte frumos! Mara