| Edouard_Edy_1997 a întrebat:

Am o intrebare nu merge sa ma conectez de pe telefon pe Laptop prin Hotspot,Ultima data cand a mers a fost alaltaieri,ieri cand am intrat Mi-a zis conectat, dar cand am intrat pe Internet nu a mers, trebuie sa incarc telefonul? Dau de ce nu merge?

1 răspuns:
| Anonimafaranume123456789 a răspuns:

Dacă nu ai telefonul încărcat cu euro si pus oferta pe el nu are cum sa meargă. DAR dacă ai net pe telefon de repornire telefonului.Asa mi.sa intamplat mie si dupa a mers