| Edouard_Edy_1997 a întrebat:

Nu merge sa ma conectez de pe telefon pe Laptop prin Hotspot. Ultima data cand a mers a fost alaltaieri,si ieri cand am intra pe I'm zicea conectat, dar cand am intrat pe Internet nu merge. De ce? Si nu ar Fi ca..Ca doar abia ieri am incarcat telefonul.

7 răspunsuri:
| MiauRomania a răspuns:

Ai ramas fara date celulare

| Edouard_Edy_1997 explică (pentru MiauRomania):

Date Mobile?

| MiauRomania a răspuns (pentru Edouard_Edy_1997):

Da

| Edouard_Edy_1997 explică (pentru MiauRomania):

Ce ar trebui sa fac?

| MiauRomania a răspuns (pentru Edouard_Edy_1997):

Eu nu sunt la Vodafone... dar stiu ca este o aplicatie (my Vodafone) in care iti arata datele pe care le mai ai, gestionezi contul etc.
in cazul in care chiar nu mai ai date celulare /mobile astepti pana luna viitoare pana se reîncarcă cartela.( daca ai abonament)
in cazul in care nu ai un abonament iti reincarci cartela contracost de la un punct de acces /magazin in care se permit reincarcarea de cartele.

| Edouard_Edy_1997 explică (pentru MiauRomania):

Ce a trebuii sa fac sa mearga?

| Edouard_Edy_1997 explică (pentru Edouard_Edy_1997):

Daca as da reset la telefon? Ar merge,? Sau ai zis ca poate nu Mai am date. Daca l as Incarca ar merge? Sau?