| ZyZo333_7286 a întrebat:

Am o mare problema mi-am uitat mailul vechi care era poenaru_alexandru_alex@yahoo.com iar apoi parola de la hi5 iar acum am aflat ca o poza de la hi5-ul meu vechi este la imagini pe google si nu stiu cum sa fac sa sterg hi5-ul vechi si daca ati putea va rog frumos sa ma ajutati sa imi aflu iar contul sau sal stergeti sau sa vorbiti cu cei de al google sa imi scoata poza iar daca vreti sa stiti ce poza noul meu id este zyzo888

Răspuns Câştigător
| GenetiX a răspuns:

Mai dar cand ai pus poza pe HI5 te-ai gandit ca o vor vedea doar rudele sau mamica? Sa stii ca toata planeta se uita acum la poza ta si-si dau coate cat poti fi de fotogenic.

PS: scrie-le un mail aici in engleza. http://www.hi5networks.com/contact/index.html

Tot ce le poti cere este sa nu mai lase pe googlebot sa rascoleasca pozele tale, probabil nu vei putea dovedii ca contul in cauza este al tau. Si chiar nu mai poti.

1 răspuns:
| ZyZo333_7286 explică:

Pei uite eu amam gandit sa le zic sa timita un mail pe mailul contului acesta cu care mi-am facut cont pe hi5 un emeil conform caruia hi5 ul meu va fi ster in 3 saptamani daca nu voi intra pe el apana atunci big grin? dar nu prea stiu cum sa zic asta in englezastraight face