| anonim_4396 a întrebat:

Am observat ca fiecare generatie, desi timpul trece si generatile se schimba, ramane la fel.Cum ar fi ca stra nepoti nostri sa posteze holograme iar noi sa fim niste batranei care joaca farm vile pe Facebook? =]?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Vorba lui Mihey Hash. vom fi niste batranei perversi laughing
Dar marea intrebare este : mai apucam macar 60 ani la cate e-uri si conservanti baga astia in alimente? happy

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Suntem în pas cu moda!
Pa, pa.

| Wøodenpints a răspuns:

în cazul ăsta ați fi niște bătrânei retardați. Indiferent de vârstă, trebuie să suferi de ceva retard mintal ca să te joci farmville.