| introduaicinumele a întrebat:

Cum pot sa fac sa nu mai primesc pe Facebook la notificari invitatii pentru City Ville, Farm Vile, si alte tampenii dea-astea? Devine stresant...

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Blocand aplicatia in sine. In momentul in care iti trimite cineva o invitatie ai posibilitatea sa blochezi cu totul aplicatia si nu vei mai primi niciodata invitatii.
Dai pe Apps and games in stanga, vei vedea invitatii, in coltul dreapta sus al fiecarei invitatii ai un x. Poti dand click pe el fie sa ignori orice invitatie de la persoana respectiva sau sa blockezi cu totul aplicatia. Vei vedea exact cand dai click, e f simplu.

1 răspuns:
| Sorea_Ionut_1983 a răspuns:

Nu mai vreau invitatii la jocuri aplicatii. Cum procedez?