| mikey a întrebat:

Am spus ca merg la teme dar mai stau un pic vreau sa va intrebare ceva cum pot ca sa votez un utilizator?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

In josul fiecarui raspuns este :amuzant, folositor, stupid, inteligent, nefolositor happyBifeaza casuta care ti se pare cea mai potrivita happy

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Sub fiecare raspuns, ai optiunea de a aprecia raspunsul respectiv, deci a il vota.alegi unul/doua/trei optiuni, le bifezi, apoi apesi pe acel "V" sa ii zicem...si votul tau a fost inregistratbig grin.

| M4RK a răspuns:

Dai pe alea de jos, folositor, nefolositor, amuzant, inteligent si stupid si apesi pe butonul ala de langa ele si gata
baftabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In finalul raspunsului ai variantele posibile: folositor, amuzant etc. Dai clic pe optinunea ta si in dreapta bifezi raspunsul castigator.