| AlinArabu a întrebat:

Am vazut azi ( 13 decembrie 2011 ) pe antena 1 o reclama cu gala x factor si era o melodie pe fundal care suna cam asa : " i'm gonna be..." sau ceva de genu...cine ma poate ajuta cu melodia?

2 răspunsuri:
| Deenniissa a răspuns:

Poi. nu am vazut reclama, deci nu stiu.Prima melodie care mi-a venit in minte cand am citit versu a fost 'I'm gonna be you're secret love-Mattyas' dar nu cred ca e asta. Sau ar putea fi 'It's my life, cred ca o canta Bon Jovi, aceasta are din nnou acel vers. Incearca sa mai cauti si u pe aici http://xfactor.a1.ro/.
P.S. : It's my life (Bon Jovi) este cantata in nu stiu ce gala de Andrei Leonte; x. Sper ca te-am jautat la ceva. pup;*

| AlinArabu explică (pentru Deenniissa):

Multumesc mult! Mi-ai fost de ajutorwinking