| Holiday a întrebat:

Ati incercat sa va imaginati vreodata ce s-ar fi intamplat daca Romania in timpul pandemiei era condusa de duoul Dragnea-Dancila?
Ne-a trecut glontul pe la ureche...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astia de acum se contrazic in fiecare zi. Cu ce sunt mai buni? Presedintele zice una, premierul alta, ministrul de interne alta. Presedintele se crede intr-un sistem prezidential de dicteaza ca un mosier, cum spunea Victor Ponta. Nici pe guvernantii de azi nu ii suspectez de dragoste de tara sau de o prea mare inteligenta.
Nu stiu ce glont ne-a trecut pe la ureche pentru ca de ani buni tot gloante ne trec, gloante politice.

| Drimmero a răspuns:

Raul cel mai mic e formula actuala, Iohannis are spate si e vazut bine in afara, cu proasta aia si cu infractorul ne duceam pe sula mai rau.

| T0T a răspuns:

Era la fel. Sunt aproape convins.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel., Toata criza asta este o isterie 75% boala 25%., Virusul exista dar e cu mult mai putin periculos decat spun oamenii., Puteam trece si fara starea de urgenta, purtand masti si viata mergea inainte