| m2704 a întrebat:

Ati incercat sa va ganditi vreodata la ceva ce nu exista? adica,sa va imaginati ceva,si sa nu stiti neaparat ce va imaginati, e cam ciudat de explicat, sau sa va nelinistiti automat si sa nu stiti de ce?!?! Funda pentru o explicatie!

2 răspunsuri:
| JayKlein1 a răspuns:

De multe ori mi se intampla si mie astfel de chestii...coate prin aceasta neliniste ni se transmite ca s-ar putea intampla ceva rau nu? Data trecuta cand am avut acest sentiment s-a intamplat ceva destul de rau. Daca sti cum sa te feresti e foarte bine.Ai grija la ce faci si cand esti undeva incearca sa iei in calcul toate posibilitatile prin care ti se poate face un lucru rau pana acest sentiment dispare... sper ca te-am ajutat big grin dacamai vrei sa vb sa imi ziciwinking

| Denisa30 a răspuns:

Inseamna ca ai o imaginatie bogata. Este foarte bine. Iar in ceea ce priveste nelinistea probabil nu ai mai luat legatura cu prieteni sau colegi. Iesi la o plimbare cu cineva. Te va ajuta sa scapi de starea de neliniste