| OnePiece a întrebat:

Ati vizitat vreodata alte tari? Daca da, unde ati fost?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Austria, Germania, Italia, Spania, Ungaria, Slovenia, Austria, marea britanie, elvetia, franta, luxemburg. Cu tiru calatorie gratiuta si bani pentru mine

| Bacemi a răspuns:

M-am întors recent din Italia, unde am stat o săptămână. A fost a treia oară când am vizitat-o. Am mai fost pentru o ședere în Franța și doar în trecere prin Ungaria, Austria și Germania.

| darrio2007 a răspuns:

Da. 3 ani in Italia, 5 luni in Ungaria si de 1 an plec in Anglia la fiecare 3 luni. La munca.

| SilentRain a răspuns:

Dap,Italia

| TediiL a răspuns:

Spania
Franta

| Anonymus9 a răspuns:

Serbia
Ungaria
Turcia
Grecia
Spania

| Andreandy a răspuns:

Turcia-Ankara, Austria-la ski, Egipt-Cairo, Bulgaria- Nisipurile de aur, Italia-Roma si litoral Rimini, Coasta Amalfi,