| JohnnyWalker a întrebat:

Aveam o eroare cu "Contact Service"... mi-am "flashuit" telefonul cum zice aici http://www.youtube.com/watch?v=wYdZoAYG2nA&feature=fvw

dupa prima "flashuire" nu s-a schimbat nimic, dar la a 2 am selectat si "SOFT RESET" si acum nu imi mai apare "Contact Service". Cand il deschid imi apare NOKIA si se albeste ecranul, dar doar atat si "clipeste" de vreo 3 ori si se inchide. Ma poate ajuta cineva cu un sfat, ceva?

1 răspuns:
| darckDNS a răspuns:

Nu stiu ce sa ziscrying