| Gabi1999 a întrebat:

Salut,am un Nokia 2730 classic cand il deschid este totul normal apoi se face ecranul alb si apare iar ecranul principal si face asa vreo 5 min apoi se inchide daca umblu pe el 1-2min se stinge eu cred ca este de la soft pentru ca am bagat multe jocuri virusate pe el imi puteti zice un cod de resoftare in afara de *#7370# ca nu merge asta vreau un raspuns Urgent!

2 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Eu aș zice să-l duci la reparat thinking

| alextotal a răspuns:

Salut. Du-te cu el la un service. Recomand service-ul de la Obor. Bafta