| KoroSensei a întrebat:

Ba frate deci ma jur nu suport insectele goangele pur si simplu imi e scarba cand le vad de mor, si ma si sperie,cand vad una tip zbier ma ascund as vrea sa le omor dar unele sunt prea urate si mari si pur si implu termur ma jur, in schimb nu ma tem de multe nu ma tem de intuneric sau de moarte,durere,bataie, oameni,necunoascut sau sa incalc legea de politie sau multime sau etc nu ma tem de aproape nimic singurele lucruri de care ma tem sunt : singuratatea, iadul, penibilitate,cadavre, insecte si gauri negre laughing) parca mai mult imi e scarba decat frica :/

12 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

De ce ti-ar fi frica de iad?
In fine, e ceva normal, stai linistit, toti avem chestii de care ne este scarba laughing

| Superior a răspuns:

Si mie. Azi am vazut in bucatarie pe tavan o insecta rotunda cu par pe ea, rosie. NU STIU CE NAIBA A FOST AIA, DAR AM INCHIS USA ACOLO, AM ACOPERIT MANCAREA SI M-AM BARICADAT IN DORMITOR.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Intrebarea care e?

| Clorox a răspuns (pentru KoroSensei):

Iesi din doctrinele crestinismului si incearca sa fii mai deschis la minte!
Te asigur ca nu e cum pare

| Superior a răspuns (pentru KoroSensei):

Daca faci un tatal-nostru in fiecare seara (dureaza 30 de secunde),Dumnezeu apreciaza mult asta. Gandeste-te ca nu Dumnezeu te baga in Iad,si Satana. Daca nu il accepti pe Dumnezeu, nu te ajuta, pentru ca tu arati ca te descurci singur, dar tu esti neputincios. Daca nu era iad-ul, era vid-ul unde te duceai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-a pus dracu' sa caut pe google images ce-s alea goange. straight face

| Coquiina a răspuns:

De fapt, te uiti in oglinda si te sperii, nu e nicio insecta.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Si mie mi-e frica de mediocritate, serpi, inaltimi, paianjeni mari, esec si GAINI.

Răspuns utilizator avertizat
| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru KoroSensei):

Tu si chifteluta.

| LawlietL886 a răspuns:

Insectele de la șase picioare în sus sunt dezgustătoare. Am fobie de albine în special. Cred că ai o fobie.