| Florentina9210 a întrebat:

Baieti! Voi cum numiti o fata, careia ii plac armele si masinile?

Răspuns Câştigător
| KanezuY a răspuns:

Sexy

34 răspunsuri:
| Florentina9210 explică (pentru Cineoare007):

Ei, uite ca eu nunesc si asta un mod de a trai viata. Eu nu obisnuiesc ca altele sa ma frec in club pe cinci lei, printre asa zisii prieteni dragi! Sunt diferite moduri sa iti traiesti viata. Nu te pune nimeni sa fii de acord cu ce spun eu.

| Cineoare007 a răspuns (pentru Florentina9210):

Faptul ca admiri niste metal nu inseamna ca iti traiesti viata. Dar ce stiu eu, sunt unii care traiesc viata admirand iarba cum creste. Asa senzatii tari nu au toti.

| Florentina9210 explică (pentru Cineoare007):

Gusturile nu se discuta!

| Mussette a răspuns (pentru Cineoare007):

M-am referit la combinatia de masi si arme.winking