| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am 16 ani si vreau sa ma angajez pe vara. Am cautat de lucru dar nu am gasit pana cand acum o zi mi s-a oferit un post de spalator auto. Ce spuneti, ar merita? Este greu? Eu sunt interesat dar vreau niste pareri.

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Pentru început este bine! Și eu am avut primul servici la această vârstă! Te formezi ca om, înveți să respecți un program, o ierarhie, valoarea banului. Succes!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

S.ar putea sa te doara spatele de la atata furtun tras si spalat masini, cocosat pe la roti. Ideal ar fi sa lucrezi cu 4 sau 5 insi asa faceti treaba repede. Pt caz de urgenta merge sau 3 luni temporar