| iulia_5454 a întrebat:

am si eu o intrebare:cine a vazut ultimul episod din,, menekse si halil"?
puteti sa mi-l povestiti si mie foarte pe scurt.nu stiu turca deci nu m-ar ajuta vreun site si nici netul meu nu e prea bun.multumesc!

Răspuns Câştigător
| Shery a răspuns:

Mustafa il impusca pe halil si pe tatal lui... nu mai stiu cum il chema sad
apare inmormantarea, iar menekse pleaca in Bosnia, unde trebuia sa se duca in vacanta cu halil si vede ritualul acela cu saritul de pe pod. Ea era insarcinata cu halil. Mama lui Halil ajunge iar la nebuni, iar restul isi vad de viata. cam atat parca a fost... la inmormantare apare un fel de "fantoma" a lui Halil, care ii soptea la ureche lui menekse ca noi suntem menekse si halil, iubito si ca dragostea noastra nu va muri, si ii canta cu muzicuta. dar ea nu reactioneaza... cam atat. :p
de ce a murit halil?! crying

2 răspunsuri:
| iulia_5454 explică:

Si mie imi pare rau ca a murit halil.trist final.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mustafa ii impusca pe halil si pe tatal lui, apoi ii inmormanteaza,..., apare menekse si il vede pe halil sarind de pe pod dar pentru o alta fata,..., si apoi se arata ca menkse e insarcinata

dc chiar filmul asta a trebuit sa aiba un sfarsit tristsad
(de obicei serialele au sfarsit fericit)
sadcryingsadcrying