| oanabasa a întrebat:

am si eu o intrebare si daca stiti raspunsul v-as ruga sa-mi raspundeti! Am un LG GS290 si cand vreau sa intru la muzica mi se blocheaza, iar in galeria foto mi se opreste telefonul! Nu stiu de ce!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa il inchizi de tot, scoate bateria, lasa-l asa 1-2 minute, apoi punele la loc si porneste-l. Poate va merge daca aplici tactica asta.
Poate e si din cauza cardului de memorie, daca ai. Daca el se va dovedi ca e vinovat, scoate-l si pe el, si baga-l dupa 1-2 minute si daca tot nu merge, atunci, cu parere de rau iti spun ca va trebui sa iti cumperi altul. De preferat cu memorie mai mare, sa nu ti se mai blocheze.
Si eu am un LGKP501 si imi face figuri la fel ca al tau.