| Oaoa a întrebat:

Am un Samsung galaxy S4 si nu ma lasa sa intru la galeria foto. mereu se blocheaza, de ce? ce as putea sa fac? va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Tu nu ai cum sa il repari pentru ca e clar ca e stricat si trebuie dus la un service.
Pe viitor ai grija cum il folosesti.

Incearca si trucurile astea ca sa iti mearga mai bine http://www.click.ro/news/social/8-trucuri-sa-ti-mearga-mai-bine-telefonul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fai o resetare generala.
Iar dupa instalezi AVG antivirus de pe google play dupa ce l-ai instalat il deschizi si il confugurezi.
Dar daca telefonul are antivirus din fabrica tot la fel in actualizezi si il configurezi.