| SheIsCrazy a întrebat:

as vrea sa-mi fac un blog, si as vrea sa devina popular. imi dati si mie idei de subiecte? si cat timp blogu devine foarte popular, cum se poate castiga bani din asta?

1 răspuns:
| EBC a răspuns:

Păi tu vrei să devii 'popular' pe cârca noastră?! laughing plus de asta să mai faci şi bani din ideile noastre laughing!
Pun pariu că n'ai mai mult de 15 ani laughing. O minte matură face din nimic - tot, iar tu vrei să zobri pe aripile altuia!