| Mozak a întrebat:

Vreau sa-mi fac un blog personal si nu prea stiu despre ce subiect va fi. Vreau sa-mi dati niste idei, teme de blog. Pot sa scriu intr-un blog articole despre diverse subiecte sau e bine sa ma axez pe o singura tema? Poti castiga bani din asta?
Dau funda celui mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Daca as fi in locul tau, eu as merge pe diverse teme (muzica, educatie, cultură, teatru, arta contemporana, istorie, sporturi, topuri făcute de tine, de ex: top 10 destinații de vacanta, o alta varianta ar putea fi sa scrii recenzii la filmele tale favorite, etc.) Același subiect poate deveni plictisitor la un moment dat, deci încearcă sa eviți sa scrii doar despre un anumit aspect.
Da, se poate câștiga bani din asta, insa trebuie sa investești mult timp in asta si ai nevoie de multi cititori. In orice caz, mult succes!

| NoFeelings a răspuns:

Heii heii heii! happy
Sarbatori fericite, ca doar e aici Craciunul.
Iti recomand, inainte de orice, Aplicatia Wattpad. Incearca sa incepi acolo, sa vezi reactia cititorilor mai intai, fata de stilul tau de a scrie si doar dupa investeste timp intr.un blog.