| Skittles19 a întrebat:

Ati observat si voi ca in ultima vreme pe site apar numai intrebari de genul "Cine ma convinge sa ii dau funda primeste.", "Ghiciti ce zodie sunt.", "Ghiciti cati ani am", "Cine stie ce prefer din trebuie x si y etc. ia funda."?
Mie nu mi se pare prea OK, dar asta poate este numai parerea mea. Voi ce ziceti?
Numai bine,
Pa, pa!

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Am innebunit tot raportand ineptii din alea despre care vorbesti tu, dar, de una singura, n-am nicio sansa.
Daca toti cei care mai au un pic de creier in cap ar raporta aceste intrebari, poate ca, incet- incet, ele ar disparea de pe site.

| Nicoleta a răspuns:

Intrebarile de genul asta nici nu ar trebui aprobate.Multi spun ca nu sunt de acord cu ele, dar si mai mult incearca sa "ghiceasca" raspunsul.

| Irina_6314 a răspuns:

Mie mi se par intrebari banale[.] parerea mea este ca site-ul asta este pur si simplu pentru oamenii care au nevoie de ajutor si care intr-adevar au nevoie de sfaturi pentru a merge mai departe.

aiurea! copii care n'au ce sa faca[...]

| Kat123456 a răspuns:

Ai 12ani, esti leu il preferi pe x, si esti syssu meu:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa vezi ce poate face plictiseala din copii si subliniez COPII ca doar astia sub 14 ani pot pune asemenea intrebari. Eu am inceput sa vad intrebari de genu "am 10 ani si imi place de X ce sa fac sa il cuceresc" Fratilor voi la 10-12 ani ce preocupari aveati? Eu sincer va spun ca inca ma jucam cu papusile.