| TeoPT a întrebat:

Oare unii dintre voi nu s-au saturat de unii copii ale caror intrebari ilustreaza foarte clar "buna educatiestraight face", "harniciastraight face" si "culturastraight face" lor? Pentru cei care sunt noi pe site si cu capul pe umeri (in ultima vreme toate pramatiile frecventeaza TPU), sa va dau niste exemple. Nu strica sa va amuzati putin, poate la sfarsit ne facem si o cruce:

"Vreau ID-ul/numarul de telefon al lui Justin Bieber/Miley Cyrus/Selena Gomez.
Va rog vreau sa fiu iubita lui Justin Bieber si nu stiu cum sa ii spun, ma puteti ajuta?
Am 12 ani si ma pot mandri ca am facut sex de 3 ori. (fara vreun semn de intrebare, adica na, hai sa ne dam mari acum, ca mai nou prostia e o calitatestraight face)
Va rog sunt disperat am 13 ani care vrea sa faca sex cu mine?
Am 10 ani si vreau sa imi procur o iubita. Toti prietenii mei au si eu sunt foarte deprimat ca nu am. Ma puteti ajuta?
Sunt disperata, am 10 ani si nu am sanii dezvoltaticrying va rog cum ii fac sa creasca mai repede?
Daca m-am masturbat pot ramane insarcinata?
Am 12 ani si aseara m-am masturbat cu un stilou si am simtit ceva in mine si m-am oprit. Acum sunt foarte speriata si mi-e frica sa nu raman insarcinata. Se poate ramane insarcinata si de la cerneala? Va rog raspundeticrying
Mi-am introdus periuta de dinti in vagin. Ce pot pati? Funda
Va rog dau funda scrieti 3 cuvinte care... (bla bla bla)
Va rog dau funda faceti o compunere cu din aia si din aia si din aia, dar totusi nu cu din aia. Sa nu fie cu din aia si cu din aia, doar cu din aia. Funda.
Va rog cine stie un site care rezolva probleme de matematica/fizica? funda
Va rog unde gasesc demonstratia nu stiu ce. Funda.
Vreau si eu muzici din-alea faine cu puya funda.
Canta una acum nu stiu cati ani, zbanga zbanga cu talanga, era super faina melodia. Cum se numea? Funda
Cati ani am? Funda
Voua va place cody simpson mai mult decat justin bieber? Funda (la aia cu cody)
Ce zodie sunteti? Cine are ca a mea funda
Cine ghiceste ce zodie sunt primeste funda. Cine ghiceste nu stiu ce folositor, cine ghiceste nu stiu ce inteligent.
Cati cm ar trebui sa aiba un penis la 11 ani?
De ce nu imi iese sperma? Ma masturbez de 5 ori pe zi si tot nu iese.
Cat de des va masturbati? La ce va ganditi cand o faceti?
Cum sa chiulesc de la scoala?
Ce prostii sa mai fac in ore?
Voi cum va bateti joc de profi?
Fumez la 10 ani e ceva rau?
Cum cuceresc o fata? Ziceti-mi niste replici faine funda"
(si muuuuulte altele. mi-ar lua ani intregi sa le scriu)

Concluzie: "Dau funda, dau funda, dau funda, justin bieber, site unde pot sa imi fac temele, va rog faceti-mi temele, vreau sex la 12 ani, iubita la 10, sunt disperat ca nu am penis de nu stiu cati cm, asa am vazut in filme porno si la mine nu e asa. e normal? m-am spalat pe dinti sunt gravida nu? dau funda dau funda dau funda, chiulesc, fumez, beau, fa-mi temele, dau funda dau funda dau funda, vreau sa cuceresc pe nu stiu cine, dau funda" straight facestraight facestraight facestraight facestraight face

Unde ne ducem? Asta e generatia din care fac eu parte? Un procent urias din copiii/adolescentii intre 10 si 15 ani gandesc asa! Parinti iresponsabili, care ii lasa de izbeliste pe copiii lor, toti cauta cum sa fie cat mai batuti in cap cu putinta. In fine, aici nu prea comentez, fiecare sa isi educe copilul cum stie el mai bine, sau cum nu stie >-Dovada: tot ce vedem si ne minunam in fiecare zi pe acest site. Problema e site-ul. A devenit dintr-un site de intr-ajutorare intr-un site de matrimoniale, intr-un concurs de funde, in ce vreti voi. Cine vrea sa propunem ceva, nu stiu, ceva, orice, restrictie de IP, niciodata nu vom invinge prostia, dar macar sa diminuam numarul acestor copii care se inscriu pe site, care gandesc cu ce vreti voi, numai cu mintea nu. Poate ca nu e chiar o intrebare, e o constatare. Mi-e rusine ca mai mult de 75% din generatia mea gandeste asa, se comporta asa, este educata asa. Spuneti-va parerea. Intr-un fel e bine, ne amuzam putin pe TPU in fiecare zi, dar in celalalt fel e Jaaaaaaaaaalestraight facestraight face Ce credeti?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Prostie e o calitate? Si eu care credeam ca e un defect generalthinking
Populatia Romaniei se imparte in mai multe categorii:
->oameni normali
->curve
->hoti
->oameni cu diferite dependente de la sexuale si pana la dependende fizice ilegale
->politisti(in onoarea lor sa pastram un moment de tacere)
->politicieni(oamenii aia drepti, iluminati, care stau in casa aia mare si luminoasa aproband legi pe banda rulanta)

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Sunt de acord cu tine dar practic nu poţi face nimic altceva decât să raportezi întrebările stupide. E vina părinţilor în primul rând pentru că nu ştiu să comunice. Unde ne ducem păi depinde acum de la persoană la persoană, sunt oameni care încă gândesc şi ştiu cum să-şi educe copii şi aceştia vor face probabil acelaş lucru. Plus adolescenţa e o vârstă ciudată şii unor copii nu ai ce să le ceri în această perioadă. Baftă!

| lala178 a răspuns:

Bine ca nu sunt singura care vede toate asteabig grin Chiar ma enervez cand vad atatea prostii si ca din 100 de intrebari doar 1 este scrisa/formulata corect si intr-adevar o problema in adevaratul sens al cuvantului. Din cauza asta au inceput probabil ca si utilizatorii vechi sa numai intre pe site atat de des si sa raspunda la intrebari...
Ma minunez cand vad atatea aberatii si la ce ii duce mintea pe copii de 9, 10-13, 14 ani.
Sunt de acord cu tine, sa se faca ceva in privinta asta, sa se sesizeze cineva, pentru ca altfel TPU va deveni un site al pustilor cu media de varsta pe la 11 ani si nivelul IQ-ului sub medie.

Sa ne-auzim pe un TPU mai bunbig grin

| Solothar a răspuns:

Ai dreptate, funda?batting eyelashes(...)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-ai făcut să râd laughing)), cu toate că nu e de râs deloc. Mă refer la modul în care ai expus totul. Cu toate că această constatare a fost făcută de atâtea ori. Ce crezi că rezolvi? Vor înțelege colegii noștri de generație ceva? Nop. Atât îi duce capul. Uite, de-aia sunt eu fericită că exiști, că nu faci parte din mulțimea aia și că mă înțelegi de ce nu am făcut sex, de ce nu fumez, de ce nu beau, de ce nu îmi bat joc de profesori și ce ai mai enumerat tu acolo.
Să fie restricționat accesul? Ha ha, ce glumă bună straight face! De unde rating atunci, de pe urma cui se mai fac banii pe un site în cantitatea este mai presus de calitate? Și chiar, noi de ce distruși ne mai batem joc? Lasă-i aici, dacă îi doare pe undeva să ne accepte ajutor fiindcă și critica educă!
N-ai ce le face. Așa va fi mereu peste tot, lumea nu e perfectă. Bucură-te, dragă, că nu ești că ei.