| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa fac reclama la un server de samp? Sa aduc playeri pe el?

Răspuns Câştigător
| AlexStefan1 a răspuns:

Imi dai si mie funda? PLEASE!

91 răspunsuri:
| Al3xchynezu1 a răspuns:

Frz-EgGaminG
Serverul unde adminii sunt prieteni cu playerii!
Eventuri zilnice, rp-uri zilnice, bani, level-up, + cum intrii pentru prima data pe joc ai /NEWBIE unde vei primii din prima lvl 3 + 400k (400.000)
In seara asta bagam masini noi in Dealership!
+ la 150 de ore activ pe server primesti agent, iar daca te pricepi la sedinte iei up! Orice bug descoperit pe server este repede reparat! Va asteptam

| emilcraciun a răspuns:

Stunt server Ip :stuntzone.zapto.org va asteptam, Apropo playeri poti face daca iti faci un site cum e al meu
http://sanandreas30.wix.com/driftworldoradea sus scrie create a website si postezi dupa linkul pe facebook sau pe yahoo unde vrei tu sau pe ambele

| Niklasz_Alwin_1996 a răspuns:

Daca cautati un server serios de RPG haideti pe royal gaming! stafful serios, nu se dau leadere/admin/helper pe ochi frumosi asa. se da totul pe merit si pe activitate.
haideti sa va convigeti si voi ce server este. zilnic mai mult de 15 playeri constant. ip : 93.119.26.221:7777
sau : royalgaming.samp.ro:7777

| Mihai_Trifan_1994 a răspuns:

[center][img]http://s22.postimg.org/gk01h2rtd/image.png[/img][/center]

Va invitam pe comunitatea Diavola.ro, o comunitate veche de gaming deschisa in 2008.De ce sa vii si tu?
- Avem un staff foarte dragut care va poate ajuta in orice problema
- Dispunem de 1 server de cs, zm, dr, ts si samp, care sunt populate nu ca pe alte comunitati 0/24.
Serverele sunt foarte bine scriptate, nu veti avea probleme cu lagul, buguri sau alte neplaceri.
Serverul de samp este o combinatie de Roleplay si Godfather, si va asigur ca nu veti mai gasi acest mod nicaieri pe net, fiind facut de la 0 de scripterii nostri.
- Dispunem de 2 servere partenere de respawn si knife, care sunt populate.
Deasemenea si acestea sunt bine scriptate, nu veti avea probleme cu lagul, buguri sau alte neplaceri.
- Daca detineti un server populat, il puteti aduce la noi in comunitate, facand o cerere de DNS respectand regulamentul.
- Avem un forum foarte bine intretinut, unde puteti discuta despre multe teme (Sectiune de spam, sectiune de fotbal/muzica/gaming etc)
- Puteti face cerere de avatar/semnatura/wallpaper etc in sectiunea de photoshop. Va asigur ca designerii nostri nu va vor dezamagii si va vor oferii lucrari extraordinare.
- Daca aveti talent in photoshop, puteti aplica ca designer in probe (30 zile), ca pe urma daca sunteti priceput puteti devenii designer normal.
- Multe alte surprize, dar va asteptam pe comunitatea noastra ca sa va convingeti singuri.

Si desigur fiti langa noi peste tot
pe Facebook: https://www.facebook.com/DiaVoLa.RO.Community
pe youtube: http://www.youtube.com/channel/UCHbkH9NYcafzbBQb4qUsU6g
si pe forum: diavola.ro/forum

Have fun & Feel the game

| Cobuleanu_Catalin_2001 a răspuns:

Salut vino servar de samp e fain si este nou gf.invene.ro sunt multe evenimente faine daca intrati pe server scrieti comanda /report am fost dus de Pitonel.gamemode invene v1.0 +level 2 si multi bani

| YoungCrooi a răspuns:

HostName: DARKNESS-PLAY RPG | 15:10 EVENT CASA & INF VIP & 2
Address: 89.34.25.231:7777
Players: 10 / 50
Ping: 7
Mode: RPG Romania v1.31
Language: -

| Iancu_Claudiu_Adrian_1996 a răspuns:

Cel mai sun sv de samp e deschis de putin timp dar e the best
HostName: CorectGaming
Address: 178.157.85.162:7777
Players: 2 / 50
Ping: 312
Mode: CG:RP v4.8.4
Map: LS and SF