| adellina a întrebat:

De cand mi-ai facut cont pe acest site, nu am primit niciodata e-mailuri cand primesc raspunsuri la intrebarea pe care o punsad

Oare din ce cauza?straight face

3 răspunsuri:
| pms a răspuns:

Ar trebui sa fie o optiune atunci cand pui intrebare pentru asa ceva. Ai putea sa verifici big grin. Daca nu e din cauza asta atunci s-ar putea ca e-mailul sa-l puna la "Spam". Daca nu e niciuna in probemele astea, atunci chiat nu stiu laughing.

Sper ca ti-am fost de ajutor :*

| lucy09_6350 a răspuns:

Poate nu ai bifat casuta,, doresc sa fiu notificat pe email cand apar raspunsuri''( asta trebuie bifata inainte de a publica intrebarea)

| kidulinha a răspuns:

Uita-te si la Spam...