| Mihaiviteazul a întrebat:

am nevoie de ajutor,sa va explic problema:mi-am facut de curand un cont de yahoo mail si nu primesc mailuri pe el de la nimic:metin, site-uri, forumuri sau alte confirmari!

8 răspunsuri:
| MikiRozy a răspuns:

Poi atunci cand te inregistrzi pe un site, trebuie sa insemnezi casuta unde scrie "Sunt de acor sa primesc notificari pe adresa de mail". Cred ca asta e problemahappy Fundita?puppy dog eyes

| Mihaiviteazul explică (pentru MikiRozy):

Spune-mi si mie ce trebuie sa fac si ai funda garantat!

| Mihaiviteazul explică (pentru MikiRozy):

Nu cred ca ai inteles, eu nu primesc confirmari! de ex imi fac cont pe ceva si zice asa:ceck you email for activation! intelegi?

| TheKillerOfKillers a răspuns (pentru Mihaiviteazul):

Am avut si eu problema asta la un email. Poti sa-ti schimbi email-ul.

| MikiRozy a răspuns (pentru Mihaiviteazul):

Atunci cand iti faci un cont pe yahoo trebuie sa-l activezi. Primul e-mail pe care o sa-l primesi, sau ar fi trebuit sa-l primesti este de activare a contului.Si tu trebuie sa dai clik pe el, si asa ti-l activezi si vei putea primii mailuri.

| Mihaiviteazul explică (pentru TheKillerOfKillers):

L-am schimbat de 3 ori!

| Mihaiviteazul explică (pentru MikiRozy):

Am facut asta deja!

| Mihaiviteazul explică:

Va rog mai multe opinii, idei, rezolvari! funda! garantata!