| Nimeni20192018 a întrebat:

Eu de cand am aflat ca a murit Cameron Boyce nici indatoririle de serviciu nu mi le mai pot indeplini! Sunt Sergent in Armata m-am certat si cu superiorii pe chestia asta, de inferiori nici nu mai vorbesc ca i-am tinut numai intr-o teroare si numai in ordine de la superare! In afara de asta am de facut acte ca orice Comandant de Pluton si nu pot sa le mai fac, nu imi mai sta capul acolo, incontinuu imi vine sa plang! Am ramas cu 3 dosare in urma, nu sunt multe dar este naspa! Macar Comandantul Unitatii ma compatimeste mi-a spus asa : "Actorii sunt Actori si Armata este Armata te inteleg ca esti suparat si o sa te las sa iti revii".

Voi ce ziceti ce sa fac? Cum sa il uit? Sa incerc sa il uit? Sa nu il uit? Ce ziceti? Precizez ca sunt mare fan Cameron Boyce

Răspuns Câştigător
| MPersephone a răspuns:

Treci peste moartea lui ca peste orice alta moarte. O perioada doare, apoi incet incepi sa te vindeci. Nu uiti, dar nu poti fi captiv in aceleasi durere la nesfarsit.

2 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Pffffoai eu nici n-am mai mâncat când am aflat, mai ales ca am făcut facultatea împreună

| GouDidodino a răspuns:

Eu nici macar nu am auzit de asta, nu stiu cine dracu e