| Annutza_5169 a întrebat:

maine este ziua pritenei melehappy Si nu prea stiu ce cadou sa-i iauthinking Imi puteti da voi niste idei!thinking Nu uitati de Fundoilove struck

Răspuns Câştigător
| madalynamadyy a răspuns:

In general prietenelor bune se iau haine iai si tu o rochita un tricou-maieu o sapca cu vedeta ei preferata(ex:Justin Bieber). Un parfum niste ochelarii de soare o jucarie de plus sau dai 50-60 de lei. Funda?

1 răspuns:
| v_6457 a răspuns:

Ia-i ceva care o va ajuta la pasiunea ei de ex:pensule daca picteaza