| anonim_4396 a întrebat:

Maine este ziua prietenei mele si nu stiu ce cadou sa-i fac.Nu cred ca-i va place un ursulet de plus. Ce cadou sa-i fac? Vreau idei. Rog serioazitate! straight face

3 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Poti sa-i daruiesti un tricou personalizat sau o fotografie cu voi doi, ceva sa-i ramana amintire.winking

| usernameSg0 a răspuns:

Ii poti darui un medalion in care sa pui o poza cu voi doi.

| dyanadouapunctex a răspuns:

Buna! Pai depinde ii poti lua niste bijuterii deoarece acum sunt la moda mai ales bratarile sau poti sa-i cumperi niste maghiajuri sau parfumuri, spray-uri sunt multe chestii sau ii poti confectiona ceva... Funtita?happyhappy