| IonelaaaS a întrebat:

Nu stiu cum sa va zic. dar am pus o poza pe facebook dupa care dintr-o data mi s-a schimbat facebook-ul (mi-au aparut notificarile mesajele si cererile in dreapta) Facebook-ul meu era ca si pana acum cateva luni. Si cand am intrat la pozele cu mine imi arata doar poza pe care am pus-o dar daca intru la albume mi le arata alea de profil coperta si din cronologie.

Stie cineva de ce imi apare doar o poza, de ce s-a intamplat asta si cum as putea s-o rezolv?!

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Facebook a schimbat designul aproape tuturor profilelor si acum arata asa cum ai zis tu, nu isi va mai revenii, o sa te obisnuiesti asa fiindca si mie de 1 saptamana mi l-au schimbat iar acum m-am obisnuit cu ideea.
O seara frumoasa.

| Alicezzz a răspuns:

Asa s-a schimbat la toti happy

| Guti14Haz a răspuns:

Este o schimbare a facebook-lui. Poate îşi va reveni.