| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie sa-mi spuna de ce sau mutat semnul cu notificarile, prietenii si mesajele in partea dreapta a ecranului cand intru pe facebook si ce as putea face ca totul sa redevina la normal? Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I se spune update. Unele site-uri recurg la el atunci când au senzaţia că aspectul actual este prea banal.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu doar aspectul faceebokului s-a schimbat ci si diverse aspecte ale contului meu de pe TPU si aspectul youtubului, chiar si cel de a cauta diverse informatii pe net.
Care crezi ca este cauza problemei si mai important-cum o pot rezolva? Mersii!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti lua legatura cu facebook sa le zici problema https://www.facebook.com/help/220217228006012 eu cred ca e un virus pentru ca mie nu mi s-a intamplat niciodata asa ceva.