| Andreeame21 a întrebat:

poate puteti sa ma ajutati si pe mine, am 24 de ani si vreau sa plec cu contract in Anglia in agricultura prin o firma numita Concordia si a-si vrea sa stiu daca a fost cineva, cum este acolo, daca sunt seriosi, am cautat pe google insa nu am gasit multe detalii despre ei. Daca ma puteti ajuta a-si fi pe deplin recunoscatoare, este prima data cand parasesc tara si mi-ar place sa merg intr-un mediu cat mai bun si sigur.
Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Dan a răspuns:

Dar in Romania nu ai gasit de lucru? Ce in Anglia este mai bun!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost si crede-ma nu este asa de rau happy

| Andreeame21 explică:

Nu este rau dar vreau sa imi intemeiez o familie si crede-ma cu un salariu de 800 ron nu poti face nimic, tin sa adaug ca am terminat facultatea de Inginerie Petrol si Gaze Ploiesti si inca nu am gasit nimic in domeniu, deci Anglia este o solutie.
Va multumesc, astept si alte pareri