| inna a întrebat:

Buna happy. Stiti cum se poate salva un video de pe youtube? big grin.In cazul in care se poate...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate:)Descarci de aici un program:
http://download.cnet.com/YouTube-Downloader/3000-2071_4-10647340.html
Il instalezi apoi pui link-ul videoclipului acolo unde scrie ''enter URL''... Te descurci tu:)

3 răspunsuri:
| ZeDe a răspuns:

Il bagi la favorite ai acolo sub video si dupa o sa iti apara pe cont la favorites big grin

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă foloseşti Mozilla Firefox, caută add-on-ul numit "Download Helper".
După ce ţi l-ai instalat, pur şi simplu porneşti un video pe youtube (îi dau play) şi sus, lângă locaşul unde scrii adresa apare o chestie colorată.
Dai click pe ea şi te întreabă unde să-l salveze şi... gata.
Succes.