| W3R4 a întrebat:

Stiu ca probabil intrebarea a mai fost pusa, dar caut si eu sa downloadez jocul The Sims 3!
Nu-l gasesc pe nicaieri! sad
Ma ajutati va rog?

2 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Eu am luat jocul de aici, iar dupa ce s-a descarcat si l-am instalat, i-am dat si un update si a mers.

http://www.youtube.com/watch?v=E_-3PdGFvCo

| Georgy090 a răspuns:

Am mai spus-o si o repet: Sims 3 nu poate fi downloadat pentru ce este un joc original si nu merge ca cel real nici unul numai daca til cumperi din magazin.Crede-ma si eu am incercat mult timp dar fara nici un successad Asa ca eu mi l-am cumparat si nici daca il copiezi de pe CD-ul alcuiva pe pc-ul tau nu va merge vara CD.Imi pare rausadFunda?