| Piikaa a întrebat:

Am o problema, va rog sa ma ajutati! vreau sa`mi downloadez sims 3 neaparat de mult incerc de vreun an credeti`malaughing. Vreau sa-l downloadez dupa net dar nu gasesc sincer, nu merge nu stiu ce se intampla, ajutati`ma puppy dog eyes va rog. Multumesc anticipat
Dau Funda

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ai incercat macar o data SA IL CUMPERI? Nu de alta, dar nu e moca...

| Piikaa explică (pentru KodrutZ):

Cine crezi ca imi da bani doar pentru un joc care se poate si downloada? straight face

| KodrutZ a răspuns (pentru Piikaa):

Aceeasi sursa care te trimite sa cumperi piine, cind se poate si fura.