| Maaryyneelaa a întrebat:

Am nevoie de cateva pareri si scenarii pentru o piesa de teatru! Mi-ar trebui o piesa in care sa jucam cam 10 persoane,nu conteaza genul piesei, dar ar fi destul de frumos o comediewinkingAstept si ideile voastre! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| dulcica904 a răspuns:

Bine fi atent deci sunteti in padure la pipnic va ratociti 8 dintr voi mrg dupa apa, mancare, lemne, chiar un adapost si cei doi in absenta celorlalti mananca toata mancarea e doar o idee voi faceti scenariul