| givemeasmileeeeee a întrebat:

Buna!:d Am si eu nevoie de un monolog de dragoste sau ceva mai impresionat, de preferat nu comedie, dintr-o piesa de teatru..sau stiu eu.E vorba de balul bobocilor.Alta idee nu mi-a venit si in plus nu am auzit pe nimeni vorbind de scenete sau ceva in genul asta.Dau fundahappyMultumesc!big grin

1 răspuns:
| LastKisss a răspuns:

Inventeaza tu unul, asa spargi topul laughing) Primul meu instinct a fost sa-ti scriu un monolog inventat, eu zic ca merge laughing