| addictedg a întrebat:

Erau mai demult niste desene cu un cine si cu stapanul lui care era detectiv sau ceva de genul(tin minte ca avea o palarie) iar cainelui nu ii convenea ceva bombanea ceva acolo incet.Desenele se difuzau seara pe cartoon network. Aveti vreo idee? Stilul era ceva inj genul Wacky Races.

2 răspunsuri:
| Scooby_2029 a răspuns:

Sigur :X:X:X Le gasesti pe Boomerang si se numesc Dastardly and Mutley! Asta e, si nu era detectiv, incerca sa prinda porubelul impreuna cu inca doi prieteni. Unu care e fricos si unu care fluiera la orice cuvant si construieste avioane ca sa prinda porumbelul.

| addictedg explică:

A mi-am mai adus aminte ceva, erau 2 caini unul mai fricos si mereu bombanea si celalalt parca era imbarcat ca un detectiv, dar nu era.