| anonim_4396 a întrebat:

Erau mai demult dinste desene pe Cartoon Network cu un dracusor(erau difuzate seara) imi spune cineva cum se numeau acele desene?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Desenele cu drăcușor de pe Cartoon.

| suităr a răspuns:

Hai găsit răspunsul deja

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.Nevastuica si Babuinul.
2.Vaca si puiul

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vai ce dor imi este de desenele astea.Acum Cartoon Network nu mai e ce era inainte.A devenit o prostie la fel ca si Fox kids sau Jetix alea erau desene nu filmele/serialele astea ce sunt difuzate acum sad.

| GasaiYuno a răspuns:

Mie acel drăcuşor mi se părea pervers O.o

| AtsukoKure a răspuns (pentru GasaiYuno):

Sincer....si mie

| anonim_4396 explică (pentru GasaiYuno):

Asa si este laughing dar e super amuzant

| Killeramaster a răspuns:

Eu știam (din câte îmi amintesc) că era ceva gen: Chicken and Cow (Găina și vaca)