| Jadelion a întrebat:

exista vreun site care stie anumite lucruri despre tine si iti poate raspunde la intrebare?

3 răspunsuri:
| InteractiV a răspuns:

Salut, in afara de site-urile pe care esti inregistrat gen (Facebook, Twitter, Google, Youtube s-a.m.d) nu exista nici un site care sa contina informatii despre tine daca nu ai avut parte de vreun eveniment care sa ajunga pe net, mai stiu eu, inregistrare pentru bursa la liceu, admitere la liceu, rezultate la examene si participarea la diverse campanii organizate in mediul Online.

| johnnny123 a răspuns:

Să știe ce despre tine și la ce gen de întrebare să-ți răspundă?

Cauți un fel de site magic, sau ce?

| Plato a răspuns:

Https://www.sri.ro/
Si ce ai mancat la pranz iti zice.;)