| Hodorogea_Alexandru-mihai_1993 a întrebat:

Am văzut la TV cum un om vorbea despre un site care răspunde la fiecare întrebare. Cine știe cum se nemește acesta?

3 răspunsuri:
| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

Daca ai vazut astazi dimineata la stiri (eu am vazut pe ProTV) atunci site-ul se numeste brainly.ro
Acolo te ajuta sa iti rezolvi temele, si orice intrebare ai primesti rapsuns rapid. Daca nu la stiri l-ai vazut atunci nu stiu... happy

| alexandru_6146 a răspuns:

Aceeasi intrebare o aveam si eu de pus!

| Hodorogea_Alexandru-mihai_1993 explică (pentru alexandru_6146):

Lol. am auzit ca se numeste brainly.ro