| kagom3 a întrebat:

luna viitoare sau in septembrie voi fi nevoita sa plec in Germania, sa lucrez acolo(part-time job) e prima data cand plec,stie cineva cum e vremea acolo? Cum sunt preturile la mancare/haine/restaurante etc.? cel mai mult ma intereseaza sa stiu cum e vremea pentru a sti cu ce haine sa pleclaughing, mai multe tricouri? sau bluze? e mai racoare acolo, nu?, Vreau detalii daca ti fost acolo!

Multumesc frumos, o zi buna!

Răspuns Câştigător
| timeOUT a răspuns:

Tata este in germani, preturile sunt la fel (dar in euro), salarii mari ( laughing ) ai putea as iti iei mai multe bluze, vremea este schimbatoare ca la noi, dar depinde si de regiune.

1 răspuns:
| Mediocre a răspuns:

Stiu doar despre vreme ca e cam frig si ploua mult.