| Șevval a întrebat:

Bună TPU! M-am angajat la un call center și de luni încep.Primele 2-3 zile se oferă training.Ce înseamnă mai exact asta? Două zile cineva îmi va explica tot ce trebuie să știu, iar apoi voi începe să lucrez? Sau ce înseamnă aceste două zile de training? Mulțumesc! Funda!

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ți se va explica, și vei începe să lucrezi sub supraveghere. Vei fi corectat când greșești.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da fix asta inseamna, ca 2-3 zile cineva iti va explica si iti va arata tot ce ai nevoie sa stii.