| ForeverLivingProducts a întrebat:

sunt consilier pentru un stil de viata sanatos.Cine doreste sa afle mai multe despre cum ne putem mentine sanatosi,ce remedii au produsele naturale asupra tenului, si cum putem castiga un ban in plus...Imi lasati un mesaj(in special cei care sunt din tg-jiu)dar nu numai..Va doresc o seara frumoasa FOREVER ne poate ajuta si invata multe

5 răspunsuri:
| gaby1609 a răspuns:

Un stil da viata sanatos poate fi sportul big grin
eu astazi am facut vreo 30 km cu bicicleta, am inotat vreo 2 ore, apoi am mai si jucat fotbal o ora jumate big grin

ce zici e sanatos? laughing

| ForeverLivingProducts explică (pentru gaby1609):

Buna Gaby,da,sportul e ceva sanatos, dar pentru a putea face sportul care ne place, organismul nostru are nevoie de detoxifiere(curatirea interioara), de energie, de o forma cat mai buna a oaselor..mai pe scurt corpul nostru trebuie sa fie sanatos.Am dreptate? Daca esti din Tg-jiu. poti venii la prezentarile noastre si te poti informa mai mult...realizez ca esti sportiv, te-ar ajuta mult asta.O zi buna

| gaby1609 a răspuns (pentru ForeverLivingProducts):

A ai dreptate in tot de zici
apropo sunt din Arad, cam departe de Tg- Jiu
o zi buna si tie!

| ForeverLivingProducts explică (pentru gaby1609):

Am inteles.dar asta nu inseamna ca nu te pot informa in legatura cu ce vrei tu. Poate doresti sa afli mai multe despre produsele noastre, care sunt naturale, din aloe vera..Stiu..era altfel daca eram fata in fata..mai multe persoane discutand despre sanatatea noastra si produsele de care avem nevoie pentru organismul nostru.

| Ellutsaaaa a răspuns:

Ce inseamna ' consilier ' la aceasta companie? Si daca as vrea sa ma inscriu ce trebuie sa fac