| SoPlay a întrebat:

utilizatori!

Am si eu o intrebare:

Am ESET NOD32 (antivirus) si cred ca ieri n-am intrat la calc. ca sa-i actualizez semnaturile, asa ca acum m-am trezit cu :"Actualizarea bazei de semnaturi a esuat

Imposibil de actualizat baza de semnaturi.

Nume de utilizator si/sau parola incorect(a).

Actualizare baza de semnaturi;

Depanare problemă actualizare.

Setare nume de utilizator si parolă...

Ultima actualizare cu succes: Actualizarea nu s-a executat încă

Versiune bază de semnături : 3444 (200090813)"

Intrebare: Ce sa-i fac?

>P. S- Am incercat sa-i dau "actualizare baza de semnaturi" si imi aparea : un chenar stiti, in care scria cat se incarcase, cat la % si imi aparuse 0% iar apoi ce imi aparuse mai sus. si imi cere nmele de utilizator si parola primite dupa achizitionare sau inregistrare ...problema e ca mie, la inregistrare nu mi-a cerut numele sau parola asa ca am facut o parola si un nume, dar tot nu merge actualizarea semnaturilor.

In concluzie, ce pot sa-i fac?:-ss

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa nu mai faci asa ceva daca n-ai antivirus cu licenta. Daca ai cu licenta intra pe siteul respectiv si inregistreaza-te. Apoi da actualizare. Eu am Bitdefender si asa procedez.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu placere! Daca te-am ajutat puteai sa-mi multumesti ori cu funda ori cu una din caracteristicile de folositor sau inteligent

| Alina_Feher_1982 a răspuns:

Scrie asa protectia macxima nu este asigurata. Ce se poate face? si daca ma puteti ajuta va multumesc.

| SoPlay explică:

Am rezolvat problema are un bug, am incercat windows 7 Microsoft security essential!