| Thecurious a întrebat:

Buna tuturor, toata lumea, indiferent de domeniul in care activeaza a auzit de universitatile Harvard, Oxford si Cambridge.
Cand un profesor de la aceste universitati emite o afirmatie pentru public, TOTI o respecta.
Daca atatea miliarde de oameni de pe planeta CRED in cele trei universitati, insemna ca puterea si influenta decanilor de acolo este IMENSA.
Credeti ierarhia universitatilor se va schimba, iar cele trei vor fi surclasate?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Hai, las-o mai moale. Uite anul acesta 2020, douăzeci douăzeci cum zice Viorica.
Oxford, Caltech, Cambridge.
https://www.timeshighereducation.com/......ld-ranking