| Andreeea7 a întrebat:

Hei! La care din următoare universități se studiază medicina?
Oxford,UCLA, Harvard și Cambridge

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Îți dai seama ca ai nevoie de o căruță de bani și de 10 la bac ca sa ajungi acolo, nu?

| Andreeea7 explică (pentru Bondarel99):

îți dai seama ca eram doar curioasa, nu?

| Bondarel99 a răspuns:

E foarte bine sa visezi, nu am zis nimic cu rautate. Doar ca astea sunt cele mai bune universitati din lume si gandeste-te cate mii sau zeci de mii de studenti se bat pe un singur loc. Si foarte multi dintre ei sunt copii de vedete, milionari, oameni influenti...

| Andreeea7 explică (pentru Bondarel99):

Nu am zis ca vreau sa ma duc acolo ...tf... nu am voie sa întreb?

| Nirvanaaa a răspuns:

La toate