| paunmarianbr a întrebat:

Buna!
Vreau sa imi maresc viteza la internet(latimea de banda de retea) cu 16 MB/s
Ce viteza de download si de upload am?
Va rog sa-mi spuneti

Multumesc Mult

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un router ASUS RT-G32 la care sunt conectate 2 PC(un laptop si un calculator)firul WAN este conectat la calculator.Laptopul are WINDOWS VISTA iar calculatorul are WINDOWS XP... Laptopul are viteza de net foarte buna. Iar calculatorul are doar 100. 0MBps si nu are putere sa intre pe unele siteuri, pe messenger si nici pe jocuri in retea.Cum Il Fac Sa Mearga Normal? Ma Ajuta CNV?