| Băă_CrisTian_1999 a întrebat:

Cum pot sa imi maresc viteza de upload la internet? Dau FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Scrie la run asa : gpedit.msc si da un enter. In bara din stanga ai administrative templates intri acolo, dupa care in dreapta dai la network -> qos packet scheduler-> limit reservable bandiwidth si intri acolo. Acum, ti s-a deschis o noua fereasta unde ai 3 optiuni acolo, iar tu trebuie sa pui pe enable, iar un pic mai jos unde ai bandwidth limit, pune-l pe 0. Dai un apply, ok si un restart la pc, ar trebui sa ai viteza de downloand si chiar si de upload mai mare cu 20%.
Bft! happy

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Ți-am răspuns prima dată happy.Ai grijă cu conturile multiple că contravine regulamentului happy și riști să îți suspende conturile(ambele) de vei fii raportat sau depistat happy. Succes